Wydarzenia

Kabaret Pod Wyrwigroszem w programie Tra Ta Ta Ta

dodano 2020-01-09 11:13:32
rozpoczęcie:
2020-02-29 18:00
miejsce:
Skarszewskie Centrum Sportu, Skarszewy, ul. Kościerska 11D
bilety:

Kabaret Pod Wyrwigroszem - najnowszy, premierowy jeszcze nie emitowany w TV, jubileuszowy program z okazji 25 lecia, pt" Tra,ta,ta,ta".

Aktorzy Kabaretu "Pod Wyrwigroszem" są z Krakowa, działają od ponad 25 lat na scenie co mówi samo za siebie, że tego kabaretu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ciągle w bardzo wysokiej formie. Podczas ich występów, widz nie może nudzić się nawet na chwilkę. Ich programy, to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Wizytówka kabaretu są parodie, a także zabawne skecze komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Tym razem zapraszają na premierę najnowszego programu pt: "Tra,ta,ta,ta", który nie był jeszcze emitowany w telewizji, czyli gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności. Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania tego wspaniałego kabaretu na żywo. Skąd tytuł: Tra ta ta ta"? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program "Kabaretu pod Wyrwigroszem" tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kabaret Pod Wyrwigroszem
artyści:
Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski, Andrzej Kozłowski, Tomasz Olbratowski
Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie kabaretu znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
pomorskie
125
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Starogardzie

kiedy
2020-06-19 19:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-07 16:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-07 19:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-15 17:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany