1 sierpień 2019

Premiera 12. sezonu „Górskiego lekarza” w Romance TV

fot. nadesłane
Już od 12 sierpnia widzowie Romance TV oglądać będą kolejny, 12 sezon kultowego serialu „Górski lekarz”. Martin Gruber powraca na antenę z nowymi perypetiami, zaś przed premierą plan zdjęciowy i samego aktora odwiedził ambasador Romance TV, Daniel QCZAJ. Co będzie działo się w premierowym sezonie? Zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.
Koronawirus
pomorskie
711
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Daniel QCZAJ na planie serialu „Górski lekarz”

W połowie lipca, Daniel QCZAJ, ambasador Romance TV, udał się do Austrii, aby osobiście dowiedzieć się, co czeka na widzów nowego sezonu. QCZAJ miał także okazję odwiedzić miejsca, gdzie kręcony jest serial m.in., dom i gabinet Martina Grubera, miejscowość Ellmau, studio zbudowane na dawnym korcie tenisowym w którym jest zainscenizowany szpital na potrzeby serialu oraz plac w Ellmau, gdzie znajduje się serialowa apteka.

Daniel QCZAJ miał także okazję porozmawiać z serialowym Martinem Gruberem, czyli Hansem Siglem.

- Nie spodziewałem się, że Austria jest aż tak piękna! Naprawdę warto się tam wybrać dla tych widoków i energii jaką dają góry. Wycieczka na plan serialu „Górski lekarz” była świetną przygodą. Mogłem zobaczyć na żywo wszystkie lokalizacje znane z telewizji, a przede wszystkim malownicze i zapierające dech górskie krajobrazy, które robią ogromne wrażenie! Bardzo się cieszę, że udało się spotkać z samym Hansem Siglem. Jego wielką fanką jest moja mama, z wielką przyjemnością nagrał dla niej specjalne pozdrowienia. Hans jest wspaniały i wcale się nie dziwie, że osoba taka jak on, przyciąga przed telewizory miliony widzów! Po prostu jest szalenie serdecznym człowiekiem i oczywiście świetnym aktorem, co będziemy mogli zobaczyć w kolejnym, już 12. sezonie serialu „Górski lekarz” od 12 sierpnia w Romance TV! – mówi Daniel QCZAJ, ambasador Romance TV.

„Górski lekarz” – co w 12. sezonie?

Martin Gruber wybiera się ze swymi przyjaciółmi na narty. Wycieczka kończy się jednak pechowo! Dwóch członków ekipy zostaje porwanych przez śnieżną lawinę. Czy przeżyją?

Martin Gruber cieszy się ze spotkania ze swymi dawnymi przyjaciółmi Heiko i Herminą, których przed laty poznał w Nowym Jorku. Małżonkowie wrócili do Niemiec i postanowili wreszcie odwiedzić Martina w Ellmau. Martin i jego brat Hans organizują wyprawę na nartach, którą mają poprowadzić doświadczony przewodnik górski Tom i jego przyjaciółka Nina. Piękny dzień kończy się jednak katastrofą…

W obsadzie 12. sezonu „Górskiego lekarza” wystąpią m.in. Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher oraz Nadeshda Brennicke.

Romance TV zaprasza do oglądania serialu od 12 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00


Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szc zęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na platformie nc+, w Cyfrowym Polsacie, w serwisie IPLA, w UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
711
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Starogardzie

kiedy
2020-11-07 16:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-07 19:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-12 19:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-15 17:00
miejsce
Kino Sokół, Starogard Gdański, al....
wstęp biletowany